David Hanuš 2.3.2021 - David Hanuš

Dcera prezidenta ČR Kateřina Zemanová navštívila naši školu

Dcera prezidenta ČR Kateřina Zemanová navštívila naši školu

Kateřina Zemanová na zdrávce v Náchodě

 

Kateřina Zemanová, ve jménu Nadačního fondu Miloše Zemana navštívila v rámci své dvoudenní okružní jízdy i naši školu! Dcera prezidenta České republiky si prohlédla odborné učebny ošetřovatelství, zajímala se o výuku i o práci s výukovými modely, pohovořila o práci zdravotníků i o současné situaci ve školství. V rámci společné návštěvy převzal ředitel školy David Hanuš z rukou Roberta Zaketoviće, majitele společnosti Medilab v Českém Meziříčí obličejové roušky. Děkujeme Davidovi Novotnému, řediteli 1. ročníku projektu Anděl mezi zdravotníky za organizaci celé návštěvy. I tato významná událost ukazuje, že náchodská zdrávka má nezastupitelné místo ve vzdělávání zdravotnických pracovníků a pracovníků v sociálních službách.

Velmi si této návštěvy vážíme. Děkujeme za další spolupráci!

 

Soubory ke stažení