Renata Dušková 21.6.2022 - Renata Dušková

Poděkování

Poděkování

...radost nám udělalo další poděkování. 

Děkujeme.

Vážený pane řediteli,

rádi bychom Vám osobně i pracovníkům a žákům Vaší školy poděkovali za vstřícný přístup a spolupráci při realizaci 26. Květinového dne, který proběhl ve středu 11. května. Tato sbírková akce byla součástí mezinárodní kampaně proti rakovině, za zlepšení léčby a výzkumu nádorových onemocnění s označením Český den proti rakovině 2022. Byla zaměřena na výchovu ke zdravému způsobu života v rodině a na prevenci před rizikovými faktory, spolupodílejícími se na nádorových onemocněních, zejména na onemocněních reprodukčních orgánů.

V našem regionu bylo také díky aktivitě Vašich žáků a pedagogů prodáno 12 996 kytiček, což je opět více než v předcházejícím roce. Na celorepublikový účet sbírky bylo posláno 323 848 Kč, čímž byl loňský rekordní rok překonán o více než 12 500 korun! V příloze Vám zasíláme jmenovitý přehled výsledků této akce ve Vaší škole.

 

Děkujeme Vám za pozitivní výchovné působení na mladou generaci a doufáme, že se na Vás budeme moci při organizaci Květinových dnů obrátit i v dalších letech.

 

S přáním příjemných prázdnin

 

MUDr. Vladimír Müller

předseda

Liga proti rakovině Náchod