Renata Dušková 17.3.2021 - Renata Dušková

Škola se zapojila do soutěžního projektu Čímtačára

Škola se zapojila do soutěžního projektu Čímtačára

Škola se zapojila do republikového soutěžního projektu „Čímtačára“, jehož iniciátorkou je Andrea Borovská, pedagog výtvarného oboru na základní umělecké škole. Smyslem projektu je udržet žáky a studenty v kontaktu s výtvarným světem i v době, kdy tomu podmínky moc nepřejí. Konfrontace s ostatními vrstevníky a jejich tvorbou, úzký kontakt s učiteli, možnost srovnávání, podpora zdravé soutěživosti, to vše posouvá naše žáky vpřed a motivuje je k další tvorbě.

 

Žáci školy pod vedením učitelky výtvarné výchovy Veroniky Tymelové tvořili na inspirativní téma BLUDIŠTĚ. Bludiště v přírodě, ve vesmíru, v duši, v civilizaci, v číslech, ve slovech, v nesnázích, ve vztazích, v dějinách, v budoucnosti, v nejasnostech… Prohlédněte si výtvarné práce vašich spolužáků, které čekají na vaše HLASY! Hlasujme a podpořme naše žáky a spolužáky v jejich činnosti!

Hlasovat pro práce našich žáků můžete na odkaze zde:

https://www.cimtacara.cz/kategorie/soutezni/zaci-zakladnich-a-strednich-skol_17-21-let


V nesoutěžní platformě soutěží se svým výtvorem i kolegyně Veronika Tymelová. Pojďme ji společně podpořit! Odkaz pro hlasování naleznete zde:

https://www.cimtacara.cz/kategorie/nesoutezni/ucitele-vytvarne-vychovy-na-zs-a-ss_ucitele-vytvarne-vychovy-na-zs-a-ss

 

Chcete-li soutěžit i vy, stále máte možnost! Uzávěrka nahrávání prací je 30. dubna 2021 a vyhlášení vítězů proběhne v červnu.

Děkujeme všem aktérům za reprezentaci školy.

Veškeré informace k soutěži naleznete na webových stránkách www.cimtacara.cz nebo kontaktujte Veroniku Tymelovou:

Mgr. Veronika Tymelová

učitelka všeobecně vzdělávacích a odborných předmětů

Střední odborná škola sociální a zdravotnická - Evangelická akademie

tymelova@socea.cz