Aktuality

Prázdniny končí ?
25.8.2021

Prázdniny končí ?

Prázdniny končí? Nenechte se mýlit! Ještě máte před sebou několik dní, než letnímprázdninám definitivně odzvoní konec. A nám učitelům začíná ve středu 25. srpna přípravný týden.Škola se nám mění k nepoznání! Nechte se překvapit, co všechno jsme pro vás připravili.1.září v 8:00 se všichni sejdeme ve školní budově a pak pěkně pospolu odejdeme naslavnostní zahájení, které se bude konat v sále Kina Vesmír.Prváci si školy užijí až od 6. září, neboť hned 1. září odjíždějí na adaptační pobyt, aby se lépepoznali v neformálním prostředí. Prázdniny končí, nový školní rok již brzy ZAČÍNÁ… Těší se na vás celý pedagogický sbor v čele s naším úžasným panem ředitelem 

Maturita? Závěrečné zkoušky? Máme za sebou!
14.6.2021

Maturita? Závěrečné zkoušky? Máme za sebou!

Začátkem června se ve škole zabydlel duch mírné nervozity a také očekávání. Naše žáky čekala poslední zkouška, zkouška dospělosti. Obstojí s hrdostí po několika měsíční distanční přípravě? Zvládnou svou poslední etapu studia? Dnes můžeme s hrdostí oznámit, že ústní maturitní zkoušku všichni složili úspěšně. Gratulujeme absolventům oboru Sociální činnost a absolventům oboru Ošetřovatel, kteří všichni zdárně vykonali své závěrečné zkoušky.

Školní rok 2020/2021 pomalu končí, ať žije školní rok 2021/2022!
14.6.2021

Školní rok 2020/2021 pomalu končí, ať žije školní rok 2021/2022!

Školní rok 2020/2021 se nezadržitelně blíží ke svému konci a škola již měla příležitost přivítat nové žáky. Rodiče a nově nastupující žáci se účastnili první třídní schůzky, na které je přivítal ředitel školy David Hanuš se svou zástupkyní Monikou Lázňovskou. Přítomné pozdravila vedoucí odborných praxí a odborného výcviku Petra Hanušová a na schůzce nemohly chybět třídní učitelky Pavlína Divíšková, Marie Veverková a třídní učitel Michal Matyska.